• Już dziś spróbuj prawdziwie naturalnych kosmetyków i zakochaj się

Kosmetyki naturalne od polskiego producenta

Wyobraź sobie małą manufakturę. Przez okna leniwie wpadają słoneczne promienie. Wiele zapachów natury przenika powietrze, łącząc się ze sobą w cichym tańcu. Praca wre. To w tej manufakturze tworzymy naturalne kosmetyki SCANDINAVIA.
Krótkie partie. Gwarancja świeżości. Wykorzystanie jedynie naturalnych składników.

Jak powstaliśmy? Co wyznajemy?

Kosmetyki SCANDINAVIA to nie tylko komponenty naturalnego pochodzenia, ale przede wszystkim zespół ludzi szczerze kochających Matkę Ziemię – to połączenie wiary w te same wartości, pracy wielu rąk i pragnienia zmian. Jednoczy nas również fascynacja zdrowym stylem życia i ekologicznym, witalnym podejściem do codzienności.

Kosmetyki mające korzenie w naturze to nasza cegiełka dokładana na konto przyszłości nas wszystkich. Naszych bliskich, następnych pokoleń, środowiska.
Dużo zależy od Ciebie! Używając naturalnych kosmetyków, dbasz nie tylko o lepsze jutro, ale o własne zdrowie i urodę.

Oferujemy Ci naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, które nigdy nie zaburzą naturalnych procesów, jakie zachodzą w Twojej skórze, ponieważ do ich produkcji używamy jedynie najwyższej jakości naturalnych składników.

Odrzucamy parabeny, SLS-y, silikony, substancje ropopochodne czy olej mineralny i wiernie trzymamy się naszej filozofii, że każde życie na Ziemi zasługuje na szacunek. Dlatego naturalne kosmetyki SCANDINAVIA nigdy nie były i nigdy nie będą testowane na zwierzętach.

My już wiemy, że nasze produkty, których receptury pieczołowicie opracowujemy sami, są absolutnie wyjątkowe. Teraz kolej na Ciebie.
Daj nam szansę, wprowadzimy Cię do świata SCANDINAVII.
Jesteśmy pewni, że już go nie opuścisz.

Zapisz się na newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Blog

Witamy w strefie Klubowicza

max-rovensky-fGUmhLROnPc-unsplash

Czy cellulit to też Twoja zmora?

oko 1170x711

Otwórz szeroko oczy.

hanna-postova-unsplash

Zrób peeling całego ciała i zobacz, jak piękna jest Twoja skóra.

  • Brak produktów w koszyku.