Naturalne olejki do pielęgnacji

Natura w swoich roślinach ukryła tak wiele dobroci! Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dla naszych klientów odszukiwać prawdziwe skarby tego świata i przemieniać je w cudotwórcze kosmetyki pielęgnacyjne do skóry. Wśród takich produktów są nasze olejki do pielęgnacji, które możesz połączyć z naturalnymi glinkami lub dodać do ulubionego kremu i przez to wzbogacić jego skład.

Niezwykłe składy

Pilnie strzeżemy naszych autorskich receptur opracowanych z poszanowaniem natury i z dbałością o dobór najlepszych substancji. Zależy nam na jakości naszych produktów, by działały na Twoją skórę jak najkorzystniej, nawilżając ją i regenerując. Polecamy nasz zestaw olejków kawowych: z arabiki i z zielonej kawy, a także kasztanowy i z bluszczu połączonego z żeń-szeniem.

Właściwości olejków naturalnych

Każda z roślin daje nam w prezencie swoje zróżnicowane właściwości. Kawie zielonej powinniśmy być wdzięczni za obdarowanie nas esencją bogatą w fitosterole, które poprawiają znacząco stan nawilżenia skory i regulują jej pracę. Dzięki nasionom naturalnej kawy pozyskujemy substancję pobudzającą krążenie i wygładzającą zmarszczki. Bluszcz pomoże nam przywrócić napięcie skóry, a kasztan zwalczy jej stany zapalne.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.