Olejki naturalne do twarzy

Obecnie bardzo popularnymi preparatami do pielęgnacji cery są naturalne olejki do twarzy. Wiele osób jednak obawia się stosowania ich, ze względu na brak wiedzy na temat tego, jak ich dokładnie używać. Podpowiemy, że warto używać ich dla zdrowej skóry oraz ze względu na ich działanie łagodzące i przeciwzmarszczkowe. Głęboko nawilżają skórę poprzez natłuszczenie oraz w ten sposób odbudowują jej barierę lipidową.

W jaki sposób je stosować? Możesz nakładać je bezpośrednio na twarz lub mieszając z kremem. Sprawdzają się również jako preparaty do demakijażu, ponieważ dobrze rozpuszczają makijaż – zarówno zastygnięty podkład, jak i tusz do rzęs.

Nasz sklep internetowy oferuje również maceraty ekologiczne, czyli innowacyjne preparaty zawierające ekstrakty z roślin, na przykład z kwiatów. Uzyskuje się je poprzez moczenie kwiatów w bazie olejowej (na przykład słonecznikowej), a następnie poddanie ich działaniu promieni słonecznych i filtrowaniu. Wybierz z naszej oferty macerat ekologiczny dla siebie, dostarcz swojej skórze bogactwo naturalnych substancji odżywczych i przeciwdziałaj zmarszczkom.