1 » O firmie2
0
0

Aktualności

Kontakt

  • Scandinavia Polska Sp. z o.o.

    ul. Jagiellońska 78 lok. 1.14
    03-301 Warszawawoj. mazowieckie

    NIP: 536-191-82-88
  • E-mail:sklep@scandinaviacosmetics.pl
  • Telefon602402211
  • Godziny działania sklepu9:00-16:00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

O firmie

Wyobraź sobie małą manufakturę. Przez okna leniwie wpadają słoneczne promienie. Wiele zapachów natury przenika powietrze, łącząc się ze sobą w cichym tańcu. Praca wre.

To w tej manufakturze tworzymy kosmetyki SCANDINAVIA Green Line. Krótkie partie. Gwarancja świeżości. Wykorzystanie jedynie naturalnych składników.

Jak powstaliśmy? Co wyznajemy? 


SCANDINAVIA to nie tylko komponenty naturalnego pochodzenia, ale przede wszystkim zespół ludzi szczerze kochających Matkę Ziemię – to połączenie wiary w te same wartości, pracy wielu rąk i pragnienia zmian. Jednoczy nas również fascynacja zdrowym stylem życia i ekologicznym, witalnym podejściem do codzienności.

Kosmetyki mające korzenie w naturze to nasza cegiełka dokładana na konto przyszłości nas wszystkich. Naszych bliskich, następnych pokoleń, środowiska. Dużo zależy od Ciebie! Używając naturalnych kosmetyków, dbasz nie tylko o lepsze jutro, ale o własne zdrowie i urodę.

My już wiemy, że nasze produkty, których receptury pieczołowicie opracowujemy sami, są absolutnie wyjątkowe. Teraz kolej na Ciebie. 

Daj nam szansę, wprowadzimy Cię do świata SCANDINAVII. Jesteśmy pewni, że już go nie opuścisz.

Przejdź do strony głównej
ostatnio oglądane produkty