Dlaczego o dłonie trzeba dbać w sposób szczególny?

Photo by Milan Popovic on Unsplash Milan Popovic

Dłońmi wykonujemy większość codziennych czynności. Narażamy je na zmianę temperatur, kilkadziesiąt razy w ciągu każdego dnia moczymy w wodzie, z dodatkiem różnych detergentów. To wszystko przyspiesza proces starzenia i działa szkodliwie na kondycję skóry. Dodatkowo niewielka ilość gruczołów łojowych nie sprzyja utrzymaniu właściwego poziomu nawilżenia.

Dlatego dbanie o dłonie nie jest łatwe, wymaga ciągłości i konsekwencji. Niezwykle ważny jest także dobór odpowiednich kosmetyków pielęgnujących. Najlepsze są produkty naturalne. Dlaczego? - ponieważ nie zaburzają a wspomagają naturalne procesy zachodzące w skórze.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kremu do rąk?

Na skład i działanie. Balsam powinien przede wszystkim nawilżać, im więcej ma w sobie składników aktywnych o takim działaniu tym lepiej. Odpowiednio nawilżona skóra jest gładka, miła w dotyku i wygląda zdecydowanie młodziej.

Dlaczego warto kupić balsam do rąk #scandinaviacosmetics?

Bo zawiera w sobie składniki aktywne, które nawilżają i zatrzymują wilgoć w skórze, to olej słonecznikowy i olej ze słodkich migdałów, który dodatkowo zawiera witaminę E tzw. witaminę młodości. Balsam szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu, wnika w głąb skóry dzięki czemu przez długi czas możemy cieszyć się komfortem dobrze nawilżonej skóry, i to wrażenie nie znika po umyciu rąk. Niewątpliwą wisienką na torcie jest zapach mirabelek, przywodzący beztroski czas lata na wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.