Dlaczego o dłonie trzeba dbać w sposób szczególny?

Photo by Milan Popovic on Unsplash Milan Popovic

Dłońmi wykonujemy większość codziennych czynności. Narażamy je na zmianę temperatur, kilkadziesiąt razy w ciągu każdego dnia moczymy w wodzie, z dodatkiem różnych detergentów. To wszystko przyspiesza proces starzenia i działa szkodliwie na kondycję skóry. Dodatkowo niewielka ilość gruczołów łojowych nie sprzyja utrzymaniu właściwego poziomu nawilżenia.

Dlatego dbanie o dłonie nie jest łatwe, wymaga ciągłości i konsekwencji. Niezwykle ważny jest także dobór odpowiednich kosmetyków pielęgnujących. Najlepsze są produkty naturalne. Dlaczego? - ponieważ nie zaburzają a wspomagają naturalne procesy zachodzące w skórze.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kremu do rąk?

Na skład i działanie. Balsam powinien przede wszystkim nawilżać, im więcej ma w sobie składników aktywnych o takim działaniu tym lepiej. Odpowiednio nawilżona skóra jest gładka, miła w dotyku i wygląda zdecydowanie młodziej.

Dlaczego warto kupić balsam do rąk #scandinaviacosmetics?

Bo zawiera w sobie składniki aktywne, które nawilżają i zatrzymują wilgoć w skórze, to olej słonecznikowy i olej ze słodkich migdałów, który dodatkowo zawiera witaminę E tzw. witaminę młodości. Balsam szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu, wnika w głąb skóry dzięki czemu przez długi czas możemy cieszyć się komfortem dobrze nawilżonej skóry, i to wrażenie nie znika po umyciu rąk. Niewątpliwą wisienką na torcie jest zapach mirabelek, przywodzący beztroski czas lata na wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Brak produktów w koszyku.