Zrób peeling całego ciała i zobacz, jak piękna jest Twoja skóra.

Photo by Hanna Postova on Unsplash Hanna Postova

Zakładam, że każda/każdy z nas ma teraz trochę więcej czasu dla siebie. Hasło zostań w domu trwa w najlepsze i nic nie wskazuje, żeby to się miało zmienić w najbliższym czasie. Skoro tak jest, to może spróbujesz wykorzystać ten czas pozytywnie, zadbaj o dietę, pamiętaj o nawodnieniu, ćwicz i zadbaj o swoją skórę. Ona potrzebuje troskliwej opieki, zwłaszcza teraz. Stres, przygnębienie i smutek nie sprzyjają jej wyglądowi, wręcz przeciwnie. Im dłużej tkwisz w poczuciu beznadziei, tym bardziej Twój stan ducha odbija się na wyglądzie Twojej skóry. Staje się ona szara, pozbawiona blasku i witalności.

Wiedz, że możesz to zmienić i nie potrzebujesz do tego wizyty w salonie piękności.

Wystarczy dobry peeling do ciała i balsam. Naturalne peelingi #scandinaviacosmetics to produkty na bazie wosku pszczelego, który doskonale odżywia i natłuszcza skórę, po nałożeniu buduje płaszcz lipidowy, a ten pomaga zatrzymać wodę, dzięki czemu skóra staje się jedwabista w dotyku. Wosk pszczeli zawiera także witaminę A, która pobudza komórki do produkcji kolagenu, przez co skóra utrzymuje młodość i jędrność. Naturalne ścierniwo w peelingach #scandinaviacosmetics to sól lub cukier, doskonale usuwają martwy naskórek oraz inne zanieczyszczenia i pobudzą krążenie, pomocne w walce z cellulitem. W efekcie skóra staje się promienna i pełna blasku .

Produkt jest tak bogaty w swoim składzie, że właściwie po jego użyciu nie ma potrzeby używania dodatkowo balsamu, jeśli jednak zaistnieje taka potrzeba, to możesz dobrać balsam dokładnie w tej samej nucie zapachowej.

Decydując się na peeling, przy okazji możesz wykonać prosty masaż całego ciała. Gwarantuję, że poczujesz się o niebo lepiej :) Poniżej, krótka instrukcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Brak produktów w koszyku.