Zapach to ważna sprawa...

Kosmetyki zapachowe

Pomyśl, że masz szansę wybrać swoją ulubioną bajkę, jaka byłaby to bajka? Nasza to ta o niespotykanych zapachach. Nie znasz jej? Z chęcią Ci ją opowiemy albo lepiej – pozwolimy Ci zostać w niej bohaterem. Wystarczy, że pozwolisz nam wprowadzić się w świat SCANDINAVII. Ten świat otwiera niezwykły moment tworzenia nowego produktu. To jest właśnie to, co nazywamy wstępem do bajki. Po otrzymaniu próbki zapachu wysyłamy ją w podróż do laboratorium, po czym czekamy na efekt. I tutaj dzieje się magia. Składniki rzadko pozostają obojętne na substancję zapachową, wszystko zależy od tych interakcji. A później… wszystko zależy od nas. My wybieramy to, co jest najlepsze i jesteśmy z tego dumni.

Doskonale wiemy, że zapach to serce kosmetyku. Jest niezwykle istotny, bo to od niego zaczynamy przygodę z danym produktem. Zapach to jednocześnie i start, i wisienka na torcie, ta kropka nad i. Od niego zależy, czy zechcemy dowiedzieć się o kosmetyku czegoś więcej. Dopiero później zerkamy na skład, zwracamy większą uwagę na konsystencję.

Mamy tę wiedzę, dlatego w naszej małej manufakturze przykładamy ogromną uwagę i wrażliwość do tworzenia każdej bajki. Tak, zapachy to nasza bajka. Wiemy, jak pobudzić wyobraźnię i wciągnąć Cię do niej. Dlatego tak ogromną uwagę przykładamy do etapu tworzenia naszych produktów, które zawierają naturalne olejki eteryczne, aromaty i kompozycje. Żeby bajka zaintrygowała, a zapach zadziałał, ten zapach musi być autentyczny. Szczery. Nie może czegoś udawać, musi zaciekawić. Ważna jest też jego intensywność – zapamiętywalny, jednak w nienachalny sposób. Jego stosowanie ma być miłym rytuałem. Naszymi ulubionymi zapachami są zapachy owocowe i ziołowe, a nasi klienci poszli w nasze ślady! Chyba lubimy podobne bajki…!

Zapach powoli staje się naszym znakiem firmowym, a klienci kojarzą markę SCANDINAVIA z czymś dla nich miłym, dokładnie jak z ulubionymi bajkami!

To Wasze kosmetyki tak pachną!

A dla nas… to najlepsza nagroda.

  • Brak produktów w koszyku.